Sezams ekstrakts

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Ziedauga Sesamum ģintī ir sezama (Sesamum indicum). Āfrikā un mazāku skaitu Indijā rodas daudzas savvaļas radiniekiem. Tā plaši dabiska tropu un subtropu reģionos visā pasaulē, un kultivē tās ēdamās sēklas aug pākstis. Tas ir gada augu, kas aug 50 līdz 100 cm (1,6 līdz 3.3 ft) garš, ar pretī atstāj 4 līdz 14 cm (1.6-5,5 collas) garš un ar visu starpību; tie ir plaši lanceolate līdz 5 cm (2 collas) plata, pie pamatnes rūpnīcā, mazinās tikai 1 cm (0,4 collas) plašs uzplaukums svečturi. Ziedi ir balta, violeta, cauruļveida, 3 līdz 5 cm (1,2 līdz 2,0 collas) gara, ar četriem lobed muti.
Sezams ir pieaugusi galvenokārt uz naftas bagātajiem sēklas, kas nonāk dažādās krāsās, no krējuma baltā ogle melns. Kopumā, bālāka sezama šķirnes, šķiet, vairāk vērtē rietumos un austrumos, kamēr melnās šķirnēm ir visdārgākais Tālajos Austrumos.
Senās Babilonas sievietes atļāvās halva maisījums medus un sezama sēklas, lai pagarinātu jaunatnes un skaistumu, kamēr romiešu karavīri ēda maisījumu, spēku un enerģiju.

Produkta nosaukums

Sezama sēklu ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Sēklas

Specifikācija

Sesamin 90 %

Pakete

25kg/drum

Sezams ir pieaugusi galvenokārt uz naftas bagātajiem sēklas, kas nonāk dažādās krāsās, no krējuma baltā ogle melns. Kopumā, bālāka sezama šķirnes, šķiet, vairāk vērtē rietumos un austrumos, kamēr melnās šķirnēm ir visdārgākais Tālajos Austrumos. Senās Babilonas sievietes atļāvās halva maisījums medus un sezama sēklas, lai pagarinātu jaunatnes un skaistumu, kamēr romiešu karavīri ēda maisījumu, spēku un enerģiju.
Kas ir Sesamin?
Sesamin ir no 5-desaturase nekonkurējošais inhibitors, sesamin ekstrahē no Sesamum indicum L kā balts pulveris. Sesaminand #39; s kušanas temperatūra ir 125 ~ 126 掳C.Sesamin šķīst hloroforma, benzols, etiķskābe, acetonu, nedaudz šķīst ēteris, petrolēteri. Sesamin gandrīz nešķīst ūdenī, sārmainā šķīdumā un sālsskābe.
sesamin nomāc arahidonskābes DGLA pārveidi, un tādējādi samazinās proinflammatory 2 sērijas prostaglandīnu veidošanos. Sesamin var samazināt holesterīna līmeni, vienlaikus palielinot augsta blīvuma lipoproteīdu (HDL aka andquot; laba cholesterolandquot;) līmeņus, sesamin var būt pretiekaisuma ādas problēmu: sesamin var kavēt SC (ādas vēzi) šūnu augšanu. Tā var aizsargāt ādu no UV stariem.
Raksturs:
Produkta neme: sezama sēklu ekstrakts 98 % Sesamin
Specifikācija: 98 %, 99 %
Augu izcelsmes: Sesamum indicum L.Piper longum
Sesamin amats:
1. Sesamin ir ietekme uz uzlabotu lipīdu profilu;
2. Ithas funkcija normalizēšanu asinsspiedienu;
3. to var izmantot, lai svara zudums;
4. to var palielināt ketona ražošanu;
5. tā ir arī pretiekaisuma funkcija. Sesamin ir ietekme uz pretvīrusulīdzekļuuncituzāļuunmedicīnasprečublakusparādību, fungicīdi, antioksidanti, insekticīds sinerģistu.
6. to var lietot arī bronhītu ārstēšanai.
7. tā ir funkcija kavēšanas gripas vīrusa, Sendai virus un Mycobacterium tuberkuloze.
Sesamin ir atrodami sezama sēklas un sezama eļļa savienojums. Tas pieder grupai šķiedrainus augu savienojumi, kas pazīstams kā lignans, kopā ar cieši saistītu lignan sauc par sesamolin. Daudzos pētījumos ar žurkām un pelēm ierosināja, dažādiem veselības ieguvumiem no sesamin. Šis savienojums ir zināms, ka jāveicina pretiekaisuma iedarbība, normalizē asinsspiedienu, samazināt holesterīna līmeni, atbalsta E vitamīna absorbciju, aizsargā aknas un veicina svara zudumu. Turklāt tiek uzskatīts, ir antioksidantu iedarbību.
Pastāv vairākas priekšrocības, patērē sesamin, bet diētu. Tas ir pierādīts, lai palielinātu abām #39; s spēja sadedzināt taukus, vienlaikus samazinot abām #39; s tauku uzglabāšanas jauda. Turklāt tas palīdz saglabāt liesās muskuļu masu. Tas ir īpaši izdevīgi, ja diētu, kā ierobežots diētas var nojaukt muskuļu masu izmanto kā kurināmo, kas organismā.
Daudzi pētījumi ir veikti par sesamin ietekmi uz pelēm un žurkām, suggestingthatthesameeffectsarelikelyforhumans. Itsanti-inflammatoryeffectshavebeenproveninsuchstudieswhereanimalswerefedsesameoil.Otherstudieshaveconfirmedthatsesaminlowersbothserumcholesterolandlivercholesterollevels.Whilethecompoundisalsobelievedtoraisehigh-densitylipoprotein(HDL)cholesterol—oftenreferredtoasandquot;goodcholesterolandquot;—somestudieshavesuggestedthatthismayonlyoccurwhencombinedwithothercompounds.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem sezama ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras sezama ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana