Balto vītolu mizas ekstrakts

Vītolu ģimenes ietver virkni dažādu sugu viengadīgus kokus un krūmus dzimtā uz Eiropu, Āziju un dažviet North America. Dažas no vairāk pazīstams ir baltā vītola Eiropas Vītols (Salix alba), melnā vītola/incītis vītolu (Salix nigra), kreka vītolu (Salix...

Produkta detaļas

Vītolu ģimenes ietver virkni dažādu sugu viengadīgus kokus un krūmus dzimtā uz Eiropu, Āziju un dažviet North America. Dažas no vairāk pazīstams ir balto vītolu Eiropas Vītols (Salix alba), melnā vītola/incītis vītolu (Salix nigra), kreka vītolu (Salix fragilis), purpura vītolu (Salix purpurea) un sēru Vītols (Salix alba). Vītolu miza pārdoti Eiropā un Amerikas Savienotajās valstīs parasti ietver kombinācija mizu no balta, violeta un kreka vītoli.

Produkta nosaukums

Balto vītolu mizas ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Miza

Specifikācija

Salicin 10 % - 90 % HPLC

Pakete

25kg/drum

Balto vītolu miza (Salix babylonica) ir gara vēsture izmantošana samazina drudzi un sāpes. To izmantoja arī, lai ārstētu iekaisumu, senie ēģiptieši. Indiāņi, domājams, ir algotais vītola mizu tēju kā aizsardzības līdzekli par atvieglojumu drudži. Vairāk nekā 100 gadiem, tās aktīvo sastāvdaļu salicin tika identificēts. Balto vītolu miza ir avots salicin un citi salicilskābi savienojumi, kas pēc struktūras līdzīgi aspirīns (acetil salicilskābes). Baltā vītola miza ir avots salicin un citi salicilskābi - savienojumi, kas pēc struktūras līdzīgi aspirīns (acetil salicilskābes). Tiek uzskatīts, ka indiāņi izmantoja zemes vītolu miza un miza, kā ārstniecības līdzekli, sākot ar drudži sāpes atvieglojums bija uzlējusi tējai. Šodien, balto vītolu miza bieži izmanto kā aspirīns dabas alternatīva - viena no visbiežāk izmanto uztura bagātinātājos ir kā papildinājumu svara zudums.
Baltā vītola konstatēts Āzijā un dažām Eiropas daļām. Balto vītolu mizas ekstrakts medicīniski izmantoja simtiem gadu. Balto vītolu mizas ekstrakts satur salicin, kas organismā tiek pārvērsts Salicilskābe un ir tāda pati ietekme uz ķermeņa kā aspirīns bez jebkādas blakusparādības. Patiesībā, balto vītolu mizas ekstrakts bija pamats aspirīnu sintēze. Balto vītolu miza lietošanas vēsture iet atpakaļ līdz 500 BC, kad ķīniešu senie dziednieki sāka to izmanto kontrolēt sāpes. Indiāņi arī atklāja vītola, atbrīvojot sāpes, galvassāpes un reimatisms un samazinot drudži vērtību.
Salicin (C13H18O7) ir alkohola beta-glikozīds. Tā ir cieši saistīta ķīmiski aspirīnu un ir ļoti līdzīgs darbību cilvēka organismā. Izmantot kā pretsāpju līdzeklis un agrāk, veterinārajā praksē, kā rūgta stomachic, antirheumatic un pretsāpju līdzeklis.
Ieguvumi no baltā vītola mizas ekstrakts, šodien to, ka tā ir pretiekaisuma, drudzis reduktoru, pretsāpju līdzeklis, pret reimatismu un savelkoša. Proti, tā palīdz mazināt galvassāpes; palīdz atvieglot sāpes, kas saistītas ar iekaisuma apstākļos, piemēram, reimatismu un artrītu, karpālā kanāla sindroms; un palīdz kontrolēt drudži.
Pētījumi ir parādījuši, ka, ja jūs jūtaties labāk, jūs, visticamāk, vēlas stick uz jūsu svara zaudēšanas plāna, un tāpēc, ka, baltā vītola mizu var palīdzēt jūsu diēta mērķiem.
Vītolu miza tiek izmantota, lai atvieglotu sāpes un samazināt iekaisumu, un ir labi pierādījumi, ka tas ir efektīvs kā pretsāpju līdzeklis un pretiekaisuma. Pētnieki uzskata, ka ķīmijas salicin, konstatēts vītolu miza, ir atbildīgs par šīm sekām. Tomēr pētījumi ir identificētas vairākas citas sastāvdaļas vītola mizu, kuras antioksidants, drudzi mazinošu, antiseptisko un imūnsistēmas uzlabojošu īpašības. Daži pētījumi ir parādījuši, vītols ir tikpat efektīvs kā aspirīnu, lai mazinātu sāpes un iekaisums (bet ne mēris) un zemākas devas. Zinātnieki teoretizēt, kas var būt saistīts ar citiem savienojumiem herb. Ir vajadzīga papildus izpēte.
1. tā ir tāda pati ietekme uz ķermeņa kā aspirīns bez jebkādas blakusparādības.
2. anti-iekaisums, drudzis atvieglojums, pretsāpju līdzeklis, atbrīvot akūtu un hronisku sāpju, tostarp galvassāpes, muguras un kakla sāpes, muskuļu sāpes un menstruāciju krampjus.
3. pret reimatismu un funkciju constringency, savelkoša, kontroles artrīts neērtības. Dažiem slimniekiem, ņemot balto vītolu miza ir piedzīvojuši artrīts samazina uztūkumu un iekaisuma procesu un galu galā palielina mobilitāti, muguras, ceļgaliem, gurni un citām locītavām.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem balto vītolu mizas ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras balto vītolu mizas ekstrakts ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana