Goji ogu ekstraktu

Ķīniešu Wolfberry ekstrakts ekstrahē no Ķīnas Wolfberry (goji ogu ķīniešu izruna), kas ir spilgti oranži sarkana Oga, kas nāk no krūma, kas ' s dzimtene ir Ķīna un tās galvenais elements ir polisaharīdu Wolfberry. Āzijā, wolfberry ir ēst nākamajām paaudzēm, jo...

Produkta detaļas

Ķīniešu Wolfberry ekstrakts ir izdalīta fromChineseWolfberry (ķīniešu izruna goji berry), kas ir spilgti oranži sarkana Oga, kas nāk no krūmu thatand #39; s dzimtene ir Ķīna un tās galvenais elements ir Wolfberry Polysaccharide.In Āzijā, wolfberryhasbeen, ēst paaudzēm cer dzīvot ilgāk.
Laika gaitā cilvēki ir usedChinesewolfbeffyto ārstēt daudzas kopējā veselības problēmas, piemēram, diabēts, paaugstināts asinsspiediens, drudzis un acu vecumu saistītās problēmas. Goji ogas ir ēst neapstrādātas, vārīti vai žāvētu (piemēram, rozīnes) un tiek izmantoti zāļu tējas, sulas, vīniem un medikamentiem.

Produkta nosaukums

Goji ogu ekstraktu, wolfberry ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Augļi

Specifikācija

Polisaharīdu: 10 %-50_%

Giji ogu sula

Pakete

Goji ogu ekstrakts pulveri 25kg/drum
Goji ogu sula 220kg/drum

Wolfberry: Jūnijs - novembris, tos vajadzētu novākt partijās, laikā strauji izplatījās reed niedru, ne vairāk kā 3 cm biezs, 1,5 cm, kas parasti nepieciešams, ievietot sausas ādas toni saburzīts, tad mizas pakļaušanu grūti kātiņa, kad gaļa ir mīksta, un tad žāvē.
Wolfberry atstāj: Pavasaris izdošanas, tīrīšana un izmantojot, kad svaigi vasaras sākumā. Sastāvdaļas: wolfberry satur betaīna (betane), atropīns (atropīns), hiosciamīns (gyoscyamine).
Wolfberry polisaharīdu: wolfberry polisaharīdu ir ūdenī šķīstošo polisaharīdu, ir galvenā aktīvā sastāvdaļa Ķīnas wolfberry, relatīvā molekulmasa 68 200, kļuvis karsti pētniecības, gan mājās, gan ārvalstīs. Starp tiem LBP immunomodulatory un antitumor efekti ir visvairāk izpētīti. Ir bijis daudz pētījumi liecina, ka wolfberry polisaharīdu stimulēt imūno, anti-novecošanās, pretvēža, brīvo radikāļu aizvākšanas, anti-nogurums, Anti-radiācija, aknas, aizsargāt un uzlabot reproduktīvās funkcijas un tā tālāk. Betaīna: ķīmiskais nosaukums ir 1-karboksi - N, N, N-trimetil aminoetilalkil laktons, līdzīgi aminoskābe, kas pieder četraizvietotā amonija hlorīdu vielas ķīmisko struktūru. Betaīna ir viens no wolfberry augļi, lapas, galvenokārt alkaloīdi stumbra. Wolfberry, lipīdu metabolisma vai anti trekno aknu funkcijas veicināšanai dzīvniekiem, kam galvenokārt izraisīja pienācīgi satur betaīnu, kas darbojas kā metil grupas donoru in vivo. Wolfberry betaīna ir ierobežots pētījumu par iekšzemes izmērīto satura izgūšanas procesu un lomu Ķīnas wolfberry augu fizioloģiskie aspekti (uzlabota salt tolerance) pētījumiem, daži pētījumi par farmakoloģisko wolfberry betaīna efektivitāti.
PIGMENT: Wolfberry pigments ir klātesoša Goji ogas krāsojamās lietu visādi, wolfberry sēklas ir svarīgi fizioloģiski aktīvo sastāvdaļu. Tostarp - karotīns, luteīns un citu krāsaino materiālu. Wolfberry ietverto karotinoīdi ir ļoti svarīgi zāļu vērtību. Daudzi pētījumi ir parādījuši, ka wolfberry sēklas pigmenti ar uzlabotu imūnās funkcijas, novēršanu un audzējiem apspiešanas un novērst aterosklerozes un citus efektus. Pigmenta karotīna wolfberry galvenā aktīvā sastāvdaļa, ir svarīgas fizioloģiskās funkcijas kā antioksidants un prekursoriem sintētisko vitamīnu A. Tā ir ietekmīga loma imūnās funkcijas.
Lycium chinense ir tonizējoša herb ar gandrīz 2000 gadiem Ķīnā zāļu lietošanas vēsturi, un tiek uzskatīts veicināt ilgu mūžu. Lycium chinense izmanto skaidrs redzējums, stiprināt nieres, atjaunot spermu un barot aknās. Augļi ir viens no populārākajiem tonizējoši līdzekļi, ko izmanto Ķīnas augu izcelsmes zāles, tas aizsargā aknu bojājumiem, ko izraisījuši pakļaušanu toksīniem. To izmanto arī attieksmē pret cukura diabētu, reibonis, nakts emisiju un atpakaļ skaudrās un kājas.
Vēsturiskās leģendas
Tang laikmetā ir teikts, ka vienu dienu, rietumu tirgotājiem nāca caur zīda ceļu, palika pie inn laikā vakarā, redzēju, jauna sieviete norāja kāds vecs vīrs. Uzņēmēji vērsās un jautāja: andquot; Kāpēc jūs beat vecs vīrietis, kas līdzīgs šim? andquot; Jaunā sieviete teica: andquot; esmu apmācību, mans mazdēls, #39; itand s neviena business.andquot; Viņi bija pārsteigti. Izrādījās, ka šī sieviete bija vairāk nekā 200 gadus vecs, vecs vīrietis bija deviņdesmit gadi. Viņš atteicās ģimenes noteikumiem - ņemot augu, tāpēc viņš prematured dimed acis. Uzņēmēji lūdza padomus ilgdzīvošanas noslēpums. Devis patiesu sirdi, sieviete pastāstīja, ka viņa bija wolfberry sezonu.
Procesu
Wolfberryfruit — — sauss — — maltīti (40mesh) — — Extractwithpurifiedwater — — centrifugēšana — — koncentrāts — — attīrīšanas — — Spraydrying — — 80meshsieve — — iepakojuma — — Detectphysicalandchemicalindicators — — uzglabāšanas


Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem goji ogu ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras goji ogu ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana