Rhodiola Rosea ekstrakts

Rhodiola rosea ekstrahē no rhodiola rosea auga. Sauc arī par ' zelta saknes ', rhodiola rosea ir galvenokārt atrašanas pieaug augstumos, Āzijā un Eiropā. Rhodiola rosea pieder pie augu grupas Crassuleae un rhodiola rosea var sasniegt 12 30 collas augstumu izaugsmi. Ar...

Produkta detaļas

Rhodiola rosea ekstrahē no rhodiola rosea auga. Sauc arī par un #39; zelta rootand #39; rhodiola rosea ir galvenokārt atrašanas pieaug augstumos, Āzijā un Eiropā. Rhodiola rosea pieder pie augu grupas Crassuleae un rhodiola rosea var sasniegt 12 30 collas augstumu izaugsmi. Ar dzeltenu ziedu pārpilnība rhodiola rosea augu ražo galīgo smaržas, kad tas ir izveidots.

Produkta nosaukums

Rhodiola roasea ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Saknes

Specifikācija

1 % - 10 % Rosavins
1 % - 5 % Salidrosides

Pakete

25kg/drum

Rosavin ir glikozīds barības augu Rhodiola rosea atrodami. Tiek uzskatīts par vienu no savienojumiem, kas atbild par šo augu, kā arī salidroside antidepresantu un anxiolytic darbības.
Salidroside (Rhodioloside)
Ķīmiskais nosaukums: 2-(4-hidroksifenil) etil -D-glucopyranoside
Molecular Formula: C14H20O7
Molmasa WT: 300.304
dabas rhodiola rosea ekstrakta tabletes pulverī extract rhodiola rosea
Salidroside (Rhodioloside) ir glikozīds barības augu Rhodiola rosea atrodami. Tiek uzskatīts par vienu no savienojumiem, kas atbild par šo augu, kā arī rosavin antidepresantu un anxiolytic darbības. Salidroside var būt aktīvāki nekā rosavin, kaut gan daudzu komerciāli realizētās Rhodiola rosea ekstrakti ir standartizēts attiecībā uz saturu, nevis salidroside rosavin.
Rhodiola rosea ir augu Crassulaceae ģimenē, kas aug aukstas pasaules reģionos. Tie ietver daudz Arktikā, Vidusāzijā, klinšu kalni un kalnu Eiropas daļās, piemēram, Alpos, Pireneji, Karpatu kalnos, Skandināvijas valstīs, Islandē, Lielbritānijas un Īrijas kalnos. Daudzgadīgs augs aug apgabalos up 2280 metru augstuma. Vairākas atvases aug bieza pašā saknē. Dzinumi sasniedz 5 līdz 35 cm augstumā. Rhodiola rosea ir divmāju - ņemot atsevišķu sieviešu un vīriešu augi.
Rhodiola rosea satur dažādus savienojumus, kas var sekmēt tā ietekmi, tostarp rosavins, kuros rosavin, rosarin un Kolofonija klases. Vairāki pētījumi liek domāt, aktīvākajiem komponenti ir varētu būt salidroside (rhodioloside) un tyrosol ar citiem komponentiem, kas ir neaktīvi, ja ievada atsevišķi, bet rāda sinerģisku efektu, lietojot rhodioloside, rosavin, rosarin un Kolofonija noteikta kombinācija. Rosavin, rosarin, Kolofonija un salidroside (un dažreiz p-tyrosol, rhodioniside, rhodiolin un rosiridin) ir starp aktīvo sastāvdaļu Rhodiola rosea, šie savienojumi ir galvenokārt polifenoli. Kaut arī šie phytochemicals parasti tiek minētas kā īpašu Rhodiola ekstraktiem, pastāv daudz citu komponentu fenola antioksidantus, ieskaitot proanthocyanidins, quercetin, gallic acid, chlorogenic skābi un kaempferol.
Rhodiola roseaand #39; s sekas potenciāli ir saistītas ar optimizēt serotonīna un dopamīna līmeni monoamīnoksidāzes oksidāzes kavēšanas un tās ietekme uz opioīdu peptīdi, piemēram, beta-endorphins, kaut gan šie īpašo neiroķīmiskos mehānismi ir nav skaidri jādokumentē ar zinātniskiem pētījumiem.
Rhodiola ir starp klases augu atvasinājumi sauc adaptogens, kas atšķiras ķīmisko stimulantu nikotīns, piemēram, nav tādas pašas fizioloģiskās sekas.
Krieviju un Skandināviju, Rhodiola rosea ir izmantota gadsimtiem pārvarēt aukstā Sibīrijas klimats un stresa dzīvi. Šādas sekas bija iesniegušas pierādījumus laboratorijas paraugos stress izmantojot c. elegans nematode un žurkām, kuras Rhodiola efektīvi novērst stresa izraisītas izmaiņas apetīte, fiziskās aktivitātes, svara pieaugums un pārošanās ciklu.
Drošības
Rhodiola rosea ekstrakts ir drošībā, nekādas blakusparādības nav konstatēti.
Devas
• Tipiski devas ir 200 700mg dienā (parasti 2-3 devas visas dienas garumā).
• Konsultēties ārstu dažādu nosacījumu specifiku.
Rhodiola rosea ekstrakta galvenokārt izmanto kapsulas vai tabletes, taču ir pieejamas arī tinktūras. Kapsulas un tabletes bieži satur 100mg standartizētu apjomu 3 procenti rosavins un 0,8 – 1 procentu salidroside, jo šie savienojumi Rhodiola rosea saknes dabā sastopamas attiecība ir apmēram 3:1, un, protams, tie satur daudzus citus aizdomās aktīvi bioķīmiskie savienojumus iekārtās (12 veidu vai 28 veidiem ir tikai divas deklarācijas, daži uzņēmumi šajā līnijā).
Galvenās funkcijas:
3.antibacterial, pretiekaisuma;
4. tā ir dabas pārtikas krāsviela, kam spēcīga krāsošana spējas, laba siltuma pretestību un gaismas izturība;
1. uzlabot imunitāti
Tas stimulē imūno sistēmu divos veidos:
1st.The tieši konkrētu stimulāciju imūnās aizsardzības (rosināt imūnsistēmas šūnu, viens no svarīgākajiem veidiem: dabas killer šūnas. NK-cell meklēt un iznīcināt inficēto ķermeņa šūnās). Rhodiolaby T-šūnu imūnās uzlabojot imūnsistēmu padara atkal savest kārtībā. Tas liecina, ka tas varētu veicināt narkotiku, kas bija inficēti, un pamazām uzkrāts pretošanās spēju.
2nd.Making ķermeņa mazāk uzņēmīgi pret spiedienu. Kad mēs esam zem spiediena uz ilgtermiņa, un turpina uzņemt enerģiju no citām sistēmām, tas novedīs pie imūnās responseand, #39; s reductionand apkārtējai #39; s pasliktināšanās. Rhodiola arī var novērst B šūnu imunitātes no kavēšanas izraisa stresu un nogurumu, tādējādi uzlabojot B šūnu imunitātes.
2. Anti-Depresija
Rhodiola var palielināt ātrumu prekursoru serotonīna, triptofāna un 5-hidroksi triptofāna, nosūtot uz smadzenēm.
3. aizsardzība no sirds un asinsvadu
Rhodiola mazināt sirds audu bojājumu un disfunkcijas, kas izraisa stresu. Tā var aizsargāt sirds un asinsvadu Audi zem kateholamīnu izraisa stresu un samazināt aritmiju izraisa adrenalgland. Rhodiola var regulēt sirdsdarbība un tādējādi novērst sirds aritmiju.
4. efektīvu antioksidantu
Rhodiola ir antioksidants spējām. Ierobežot brīvo radikāļu kaitējumu, kas var efektīvi pretoties slimību dēļ novecošanās negatīvās sekas.
5. uzlabot cilvēka spējas
Rhodiola var uzlabot muskuļu/tauku attiecība un uzlabotu asiņu hemoglobīna un sarkano asins šūnu līmeni.
6. pretvēža aktivitāte
Rhodiola rosea ekstrakts ņemot tieši var kavēt diapazons Lewis lung neoplasmand #39; s izaugsmes un migrācijas. Kombinējot Rhodiola ekstraktu un anti-audzējs narkotikas, ciklofosfamīds treatthe pats audzējs, antitumor un anti-metastāzes ietekme tiek efektīvi veicināta. Tā arī uzlabo urīnceļu sistēma un urīnpūšļa vēzi imunitāte.
7. uzlabot seksuālo funkciju
8. lai uzlabotu atmiņu

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem rhodiola rosea ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras rhodiola rosea ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana