Priežu mizas ekstrakts

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Vispārējās lietošanas: priežu mizas ekstrakts
1. priežu mizas ekstrakts tiek izmantots, lai samazinātu risku un sirds slimību, insultu, augsts holesterīna līmenis un apgrozībā problēmas nopietnību.
2. priežu mizas ekstrakts tiek izmantots uztura ārstēšanā varikozas vēnas un tūska, kas pietūkums organismā šķidruma aizture un asinsvadus noplūdes dēļ.
3. artrīta un iekaisums ir arī uzlabota pētījumos izmantojot priežu mizas ekstrakts, kā arī neērti PMS simptomus un menopauzes.
4 OPCs priežu mizas ekstrakts ieteicams izmantot dažādus acu apstākļus, ko izraisa asinsvadu bojājumus, piemēram, diabēta retinopathy un makulas deģenerācija.
5. priežu mizas ekstrakts ir ieteicams, lai uzlabotu veselību un gludumu, ādas, tostarp bojājumiem, kas izraisa šāda pārmērīga saules iedarbība.
6. priežu mizas ekstrakts ir papildināt izmanto anti-novecošanās un profilaktisko aprūpi.

Produkta nosaukums

Priežu mizas ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Miza

Specifikācija

Procyanidine95 % UV

Pakete

25kg/drum

Priežu mizu OPCs palīdzēt labāk darboties smadzeņu efektīvi sintezēt neirotransmiteru norepinephirine, dopamīna un serotonīna C vitamīna. Turklāt, OPC arī palielina slāpekļa oksīda un uzlabot mikro apgrozībā smadzenes un var palīdzēt uzlabot mācīšanās spēju un atmiņas caur tās sekas kā neiromediatoru. Jaunākie pētījumi liecina, ka pievienot jāsaista ar dopamīna iedalījums. Efektīvi sintēzes neirotransmiteri, priežu mizu palīdz uzturēt veselīgu smadzeņu funkcijas.
Priežu mizu OPCs aizsardzībai pret brīvu radikāļu kaitējumu, ierosināja, ir galvenais iemesls, kāpēc novecošanās process. Antioksidantu iedarbība ir 50 reizes lielāks par vitamīnu C un E. Galvenās priekšrocības no šīm molekulām ir tā, ka viņi tiek uzņemti uz šūnu membrānas un pasargātu gan ūdens un tauku šķīstošās brīvo radikāļu. Priede Barkand #39; s OPC ir pārāka brīvo radikāļu aizvākšanas aktivitātes dēļ tās spējas, lai aizsargātu pret ūdens un tauku šķīstošās brīvo radikāļu un sniedz neticami aizsardzību pret brīvo radikāļu kaitējumu šūnām. Nesens pētījums parādīja, ka OPC no priežu mizu slazdošanai hidroksilgrupu brīvajiem radikāļiem, kavē ražošanas un brīvajiem radikāļiem, nomākt kaitīgo ietekmi fermentu (eg. hyaluronidase, elastase, kolagenāzi u.c.) kas var pasliktināt saistaudu struktūras.
Nesenie pētījumi ir parādījuši, OPC no priežu mizas ekstrakts slazdošanas lipīdu peroksīdi un brīvajiem radikāļiem, ievērojami aizkavēt lipīdu peroxidation rašanos, saistītu ar bezmaksas dzelzs molekulas, lai novērstu dzelzs izraisītas lipīdu peroxidation.
Priežu mizu OPCs parādīta kavē angiotensīna 1 konvertējošā enzīma (ACE) - daudz tādas pašas sekas kā ACE inhibitors narkotiku izmanto asins spiediena regulēšana. Dati liecina, ka OPC papildterapiju efektīvu samazināt sistoliskais asinsspiediens maigi hipertensiju pacientiem.
Priežu mizu OPCs aizsargāt tauku un holesterīna pret oksidēšanos, tādējādi samazinot artērijas bojājumu izraisa sirds slimības. OPCs ir arī pierādīts, ka zemāks holesterīna līmenis, samazināts depozītiem artērijās, nomāc trombocītu agregāciju un in vitro pētījumos konstatēja priežu mizas ekstrakts nostādīta slāpekļa monoksīdu, kas ietekmē asinsvadu diametra dilatācija un kardio aizsardzības īpašumu atbrīvošanu. Proanthocyanidins priežu mizas ekstrakts palīdz stiprināt asinsvadu sienām.
Priežu mizas ekstrakts var būt spēkā palēninot retinopathy pakāpenisku pārtraukums no tīklene acīs. Indivīdiem ar aterosklerozes (veidot taukainu noguldījumu artērijās), diabēts vai citi nosacījumi, kas palielinātu acīs mazo asinsvadu bojājumu iespējamību, visticamāk, ir nopietnas redzes problēmas sakarā ar asinsvadu bojājumus. Pētījumi ar veseliem brīvprātīgajiem ir parādījuši, ka devu 200mg dienā OPCs ievērojami uzlabojusies vizuālā veiktspēja ir tumšs un pēc spilgtu testi. Vairāki Eiropas pētījumi ir parādījuši, ka OPCs no priežu mizas, būtiski uzlabotu simptomi pacientiem ar cukura diabēta retinopathies, maculopathies un citi vizuālie disfunkciju
Oksidācijas kaitējumu rada mūsu ādas redzamākās pazīmes novecošanās. Novēršot šo kaitējumu, āda paliks jaunākiem meklē. Viens veids, kā sasniegt šo mērķi ir samazināt kaitīgo ietekmi ultravioleto (UV) gaismu. Sauļošanās produkti iekļāvušas dažādas antioksidantu ar nodomu, ka tie novērsīs saules kaitējumu ādai. Novecošanās procesa sastāvdaļa ir ādas fermentu elastase, kas izdalās ar iekaisuma reakciju degradāciju. OPCs speciāli bloķēt elastase, tādējādi saglabājot integritāti elastīna. Citu aizsardzības darbības priežu mizu galvenais saņēmējs ir kolagēns, visvairāk bagātīgs olbaltumvielas organismā. Kolagēns ir atbildīgs, lai saglabātu integritāti andquot; zemes vielas, andquot; reproduktīvā materiāla ieguves avotu funkcionālo šķidrumu, gļotu uzlikas un saistaudu sistēmas, piemēram, cīpslu, saišu, skrimšļu un vissvarīgāk, asinsvadi uzlikas. Tas ir ļoti jutīgas pret brīvo radikāļu uzbrukumu, un virkne discomforting un amortizējami procesi ir saistīti ar tās iznīcināšanu. Ir pierādījumi rāda, ka priežu mizas ekstrakts var atbalstīt kolagēna iznīcināšanas novēršanai.
Jaunākās atziņas publicēts žurnālā klīniskā un piemēro tromboze/Hematosis parādīt ievērojamu simptomu samazināt hronisku venozo nepietiekamību (CVI) pacientiem pēc papildinot ar priežu mizas ekstrakts. Saskaņā ar pētījumu, ir efektīvāka tūska (kāju tūska) cieši teļu ādas izmaiņas var samazināt sāpes laikā pastaigas un pietūkums ekstremitātēs, salīdzinot ar Daflon, kas sastāv no diosmin un hesperidin, bieži parakstītas zāles lieto, lai ārstētu CVI priežu mizu.
Gandrīz pusmiljons cilvēku ASV attīsta sakarā ar CVI kāju čūlas. Ja to neārstē, kāju un potīšu pietūkums var novest pie bīstamiem apstākļiem, piemēram, dziļo vēnu tromboze (DVT). Iepriekšējie pētījumi ir parādījuši, priežu mizas ekstrakts, efektīvi veicināt uzlabotu apgrozībā un palīdzot novērst braucieniem saistītus DVT. Piemēram, varikozas vēnas, zirnekļa vēnām arī attīstīt, ja tūska atstāts neārstē.
Norādes: priežu mizas ekstrakts
1. antioksidanti ir būtiska nozīme, par remontu un aizsargā šūnas organismā. Tās aizsargā pret brīvajiem radikāļiem, kuri kaitē blakusproduktus vielmaiņu un vides piesārņotāju iedarbību. Brīvo radikāļu kaitējumu, domājams, sekmēt novecošanās, kā arī pārāk smagas nosacījumus, ieskaitot sirds slimības un vēzis. Kopējo antioksidantu ir vitamīni C, E un minerālu selēns. Pētnieki ir nosaukt antioksidanti atrodams priežu mizas ekstrakts synthase proanthocyanidins jeb OPCs īsu grupas. OPCs (saukts arī par PCOs) ir tikai daži no spēcīgākajiem antioksidantiem pieejams.
2. daudz pētījumi ir veikti par OPCs un priežu mizas ekstrakts. Francijā, priežu mizas ekstrakts OPCs rūpīgi pārbaudīti attiecībā uz drošību un efektivitāti un priežu mizas ekstrakts ir reģistrētas zāles. Ir pierādīts, ka priežu mizas ekstrakts satur spēcīgs antioksidants.
Funkcija: priežu mizas ekstrakts
1 ņemot priežu mizas ekstrakts palīdz ierobežot brīvu radicalspotentially kaitīgas ķīmiskās vielas, kas ir
ražota pārtika ķermeņa bojājumu laikā.
2. novēršanai un ārstēšanai stāvokli sauc par hronisku venozo mazspēju
3. Proanthocyanidins (vai polifenolu) priežu mizas ekstrakts palīdz saglabāt vēnām un citām asins
kuģiem, noplūdes.
4. priežu mizas ekstrakts ir pretiekaisuma iedarbība vai ir labvēlīga ietekme uz apgrozībā.
5. priežu mizas ekstrakts var samazināt trombocītu lipīgums, ir konstatēts, ka arī savilkt asinsvadus, un asinsrite palielināt.
6. no iznīcina bakteriālo iebrucējiem un vēža šūnas, izklāšanas signālu smadzenes.
7. priežu mizas ekstrakts ietekmē Nr makrofāgu - attīrītāju šūnas, kuras izvemt, nē, lai iznīcinātu okupē baktērijas, vīrusi un vēža šūnas sauc par balto asinsķermenīšu ražošanai.
8. priežu mizas ekstrakts ir izdevīga imūnsistēmu, priežu mizas ekstrakts, izlaiž
ražošana NO (slāpekļa oksīds) un tādējādi ierobežo kaitējuma rezultātā imūnsistēma uzbrukumus vīrusu un baktēriju iebrucējiem. Lieko Nr ir bijis saistīts ar iekaisumu, reimatoīdo artrītu un Alcheimera slimību.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem priežu mizas ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras priežu mizas ekstrakts ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana