Dzērveņu ekstrakts

Dzērveņu (Vaccinium macrocarpon L.) ekstrakta piemīt dabas astringency, tajos PACs, kas novērš baktēriju saķeres urīnceļu odere. Dzērveņu ekstrakts tiek izmantots arī profilakses kuņģa čūlu un zobu slimību. Ievads: Dzērveņu (Vaccinium macrocarpon...

Produkta detaļas

Dzērveņu (Vaccinium macrocarpon L.) ekstrakta piemīt dabas astringency, tajos PACs, kas novērš baktēriju saķeres urīnceļu odere. Dzērveņu ekstrakts tiek izmantots arī profilakses kuņģa čūlu un zobu slimību.

ProductName

Dzērveņu ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

augļi

Dzērveņu izcelsmes

North America

Specifikācija

OPC 5 % - 40 % UV/BL-DMAC/HPLC

Pakete

25kg/drum

Ievads:
Dzērveņu (Vaccinium macrocarpon L.) dzimtā ziemeļaustrumu Ziemeļamerikā (austrumu Kanādu, austrumu Amerikas Savienotās valstis, dienvidu North Carolina pie augstumos). Dzērvenes ir atšķirīgas to ļoti skāba garša, sakarā ar to zems cukura un augstu skābes saturu. Dzērvenes ir bagāta ar citronskābi, ābolskābes, quinic un citas skābes. Arī tajos, flavonoīdus, Antocianīni, ellagic skābe un c vitamīna. Sakarā ar to tanīna saturs, ogām piemīt dabas astringency. Nesenie pētījumi atbalsta jēdziens dzērvenes satur vielas, kas novērš saķere ir E coli un citas baktērijas, urīnceļu odere.
Tika konstatēts, ka dzērveņu var samazināt par ādas vēža likmes un atpūsties un atvērt asinsvadus, andquot; anti-adhesionandquot; atrodams dzērveņu PACs darbības mehānismu var arī palīdzēt novērst dažu baktēriju turas pie kuņģa un mutes profilakses kuņģa čūlu un zobu slimības ietekmē.
Šo ogu ir dabiski pildīta ar polifenoli (ļoti spēcīgi antioksidanti) un it īpaši Proanthocyanidins (PACs). Atšķirībā no vairums citu augu un ogas ir bagāti ar polifenoli, kas satur B tipa PACs, piemēram, vīnogas un zaļā tēja, dzērveņu satur tikai tipa A PACs. Šo īpašo funkciju ir dzērveņu, ārkārtas enerģijas avots, jo PACs A ir vienīgie, kas ir anti baktēriju darbība. Šī aktivitāte tiek iegūts ar unikālu saķeres īpašumu pret: baktērijas nevar āķi un ir dabiski andquot; skalo awayandquot; no ķermeņa.
AFSSA (franču FDA) atzīti 2004, ka dienas devu dzērveņu PACs A 36 mg dienā palīdzēja ierobežot dažas baktērijas (e. coli) par urīnceļu, saķeres tādējādi ierobežojot UTI risku. Jaunākos pētījumos pierādījumu PACs A lomu kunģa čūla novēršanu un citām baktērijām saistītas infekcijas.
36 mg PAC ar BL-DMAC = 72 mg PAC ar HPLC
36 mg PAC ar BL-DMAC 144 mg = PAC Bate, Smith
Ķīmiski, dzērveņu PACs ir nestabilas, ar tendenci uz polymerize pie temperatūras virs 41o F un caur oksidēšanās. Tādēļ, mazāku viegli absorbējams dimers un trimers jāpaliek pienācīgi aizsargāts no karstuma un gaisa apstrādes laikā. Šo mazo molekulu un PAC metabolīti ir atbildīgi par dzērveņu ekstrakti implantu, kas ražo anti-saķeres efektu pret e. coli urīnceļu.
Specifikācija:
5 % ~ 50 % Proanthocyanidin, UV, 1 %-10 % PAC, BL DMAC
Ieguvumi:
1. UTI aizsardzību, novērst un ārstēt urīnceļu infekcijas
2. samazināt par ādas vēža likmes
3. kunģa čūla profilakses
4. atpūsties un atvērt asinsvadus
5. mutes higiēna, zobu kariesu
6. spēcīgs antioksidants
Iespējamās kontrindikācijas
Rudens 2004 piesardzību zāļu drošību, UK aģentūra nodarbojas ar narkotiku nekaitīgumu, komiteja ieteica pacientiem, ņemot varfarīna neizmantot dzērveņu sulas dzēriens pēc nelabvēlīgu ietekmi (piemēram, sasitot biežāk) tika ziņots, iespējams, rodas salicilskābes klātbūtni dzimtā polyphenol bagātu augi, piemēram, dzērveņu. Tomēr laikā 2006-8, vairākas pārskatīšanas gadījumā ziņojumus un eksperimentālie pētījumi nav izdevies apstiprināt šo efektu, kolektīvi norādot nav statistiski nozīmīga ikdienas patēriņa 250 mL dzērveņu sulas un varfarīna lietošana iedzīvotāju mijiedarbību. Ir pierādīts, ka gēnu (VKORC1, CYP2C9) mainīt varfarīna jutību. Šis gēns var veicināt arī saspiedumi uzņēmības dēļ dzērvenes pārvadātājiem gēna. Pāris iespējamos gadījumus varfarīna mijiedarbība ar Dzērveņu ziņots.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem dzērveņu ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs lielāko dzērveņu ekstrakts ar saprātīgu cenu pirkt no mums.

Izmeklēšana