L-serīns

Amino acid L-serīns 56-45-1

Produkta detaļas

L-serīns nebūtiskus aminoskābēm, ir daudzas svarīgas fizioloģiskās funkcijas un nozīme sintēzes purīna, thymine, holīna prekursoriem; L-serīns, caur fosforilēšanos-hidroksi atvasinājums var izdot pēc tam, kad P serīns svarīgas fizioloģiskās funkcijas ir galvenā sastāvdaļa fosfolipīdi; L-serīns, ar stabilu pH vērtību nozīmi, acu pilieni, acu pilieni un nekairinošu; L-serīns ir svarīgs dabas mitrinošs faktors (NMF) ir viens no stratum corneum uzturēt ūdeni primāro lomu, L-serīns, ir galvenais, lai uzlabotu kosmētikas piedevas.

Produkta nosaukums

L-serīns

CAS NR.

56-45-1

Specifikācija

AJI92 USP26, EP4

Pakete

25kg/drum

Serīns (saīsināti sēriju vai S) ir organisks savienojums ar formulu HO2CCH CH2OH (NH2). Tas ir viens no dabiskas izcelsmes proteinogenic aminoskābes. Tā codons ir UCU, UCC, UCA, UCG, aug un AGC. Tikai L stereoisomer dabā sastopams olbaltumvielas. Tas nav svarīgi, cilvēka uzturā, jo tas ir sintezēta organismā no citiem metabolītiem, ieskaitot glycine. Serīns pirmo reizi tika iegūts no zīda proteīnu, īpaši bagātīgs avots, 1865. Tās nosaukums ir atvasināts no latīņu valodas vārda zīds, sericum. Serineand #39; s struktūra tika dibināta 1902. Sakarā ar hidroksilgrupu grupas serīns klasificē kā polar amino acid.
3 CheY 3 phosphohydroxypyruvate un NADH oksidācijas startējas serīns biosintēze. Reducējot amination šo ketona seko hidrolīzes dod serīns. Serīns hydroxymethyltransferase katalizē L-serīns atgriezeniskas, vienlaicīgas konvertēšanas glicīns (retro-aldol šķelšanās) un 5,6,7,8-tetrahydrofolate lai 5,10-methylenetetrahydrofolate (hidrolīze).
Serīns ir liela nozīme daudzu fermentu katalizatora funkcija. Ir pierādīts, notiek aktīvās vietās, himotripsīns, tripsīna un daudzus citus fermentus. Tā saukto nervu gāzes un daudzas vielas, ko izmanto insekticīdi ir pierādīts, ka akts, apvienojot ar atlikumu serīns acetilholīns esterase, kavējot fermenta pilnīgi aktīvajā vietnē. Ferments acetylcholineesterase izjūk neiromediatoru acetilholīns, kas izdalās nerva galiņu un muskuli krustojumos, lai muskuļu vai orgānu atpūsties. Acetilholīns kavēšanas rezultāts ir, ka acetilholīns uzkrājas, un turpina rīkoties tā, ka nepārtraukti tiek nosūtīti visas nervu impulsiem un muskuļu kontrakcijas neapstāsies.
Kā sastāvdaļu (atlikumu) olbaltumvielas tā sānu ķēdi var iziet O saistītas glikozilācijas, kas var būt funkcionāli saistītas ar cukura diabētu. Tas ir viens no trim amino acid atliekas, kas ir visbiežāk fosforilē ar kinases cell signaling eikariotiem laikā. Fosforilē serīns atliekas, bieži tiek saukti phosphoserine. Serīns proteāzēm ir kopējā proteāzes veids.
Aminoskābes l-serīns ir liela nozīme daudzu fermentu katalizatora funkcija. Ir pierādīts, ka aminoskābju l-serīns rodas aktīvās vietās, himotripsīns, tripsīna un daudzus citus fermentus. Tā saukto nervu gāzes un daudzas vielas, ko izmanto insekticīdi ir pierādīts, ka akts, apvienojot ar atlikumu serīns acetilholīns esterase, kavējot fermenta pilnīgi aktīvajā vietnē. Ferments acetylcholineesterase izjūk neiromediatoru acetilholīns, kas izdalās nerva galiņu un muskuli krustojumos, lai muskuļu vai orgānu atpūsties. Acetilholīns kavēšanas rezultāts ir, ka acetilholīns uzkrājas, un turpina rīkoties tā, ka nepārtraukti tiek nosūtīti visas nervu impulsiem un muskuļu kontrakcijas neapstāsies. Amino acids, l-serīns, izmantot kā bioķīmisko reaģenta un pārtikas piedevām, l-serīns paredzēta bioķīmisko pētījumu organizācija kultūras vidējā sagatavošana, aminoskābes Medicine uzturs, uztura papildināšanai izmanto medicīnā.
Izmantots kā bioķīmisko reaģenta un pārtikas piedevām; Izmanto bioķīmisko pētījumu, organizācijas barotnes sagatavošana, aminoskābes, no ēdināšanas zāles izmanto medicīnā.
Uztura papildināšanai:
1. par bioķīmisko reaģenta un pārtikas piedevas.
2. uztura papildināšanai, kosmētikā ādas uztura piedevu.
3. pieejama bioķīmisko un uztura pētniecības mērķiem, bet arī var izmantot
kā izejvielas sintētisko gredzenu serīns

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem l-serīns ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras l-serīns ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana