L-lizīns

L-lizīna bāzes CAS Nr.: 56-87-1 citi nosaukumi: H-LYS-OH MF: C6H14N2O2 EINECS Nr.: 200-294-2 izcelsmes vieta: Ķīna (kontinentālā daļa) tipa: vitamīnus, aminoskābju un Coenzymes pakāpes standarta: kosmētikas Grade, Feed Grade, pārtikas kvalitātes, zāļu kvalitātes modeļa numurs: API tīrība: 99 % produkta nosaukumu: L-lizīna bāzes...

Produkta detaļas

L-lizīna bāzes
CAS Nr.: 56-87-1
Citi nosaukumi: H-LYS-OH
MF: C6H14N2O2
EINECS Nr.: 200-294-2
Izcelsmes vieta: Ķīna (kontinentālā daļa)
Tips: Vitamīni, aminoskābes, un Coenzymes
Kvalitātes standarts: Kosmētikas Grade barības Grade, pārtikas kvalitātes, medicīnas Grade
Modeļa numurs: API
Tīrība: 99 %
Product Name: L-lizīna bāzes
Izskats: Balts pulveris
Sertifikāts: ISO
Šokolādes tāfelītes derīguma termiņš: 2 gadi pareizai uzglabāšanai
Veidlapas: pulveris
Iepakojuma andamp; Piegāde
Iepakojuma detaļas: 25,0 kg/drumor pēc customersand #39; pieprasījumu.
Piegādes detaļas: Nosūtītas 3 dienu laikā pēc maksājuma
Produkta apraksts
Augstas kvalitātes pārtikas kvalitātes L-lizīna bāzes no ķīniešu piegādātājs
Lizīna galvenokārt izmanto kā barības piedevas, uztura papildināšanai un farmaceitiskā.
Izmanto pārtikas rūpniecībā.Lizīns, ir svarīga sastāvdaļa olbaltumvielas organismā var #39; t pati sintēze, bet ļoti vajadzīgs viens no astoņu veidu aminoskābes, un tas ir laba uztura papildināšanai. Sakarā ar pārtikas trūkumu, lizīns, teikt atkal tik andquot; pirmais būtiski amino acidsandquot;. Tiks lizīna pievieno dzērieni, rīsi, milti, piemēram, konservētu pārtikas izmantošanas likme olbaltumvielu, tādējādi ievērojami stiprināti pārtikas uzturvērtības var uzlabot izaugsmes attīstības veicināšanai, palielināt apetīti, samazināt slimības, uzlabota physique lomu, piemēro var būt deodorization saglabāšanas nozīmi.
Izmantota zāļu ražošanā.Var lietot lizīnu dispensing barības amino acid infūzijas šķidrumu, nekā olbaltumvielu hidrolizāta infūzijas efekts ir laba, mazāks blakusparādības. Lizīns un dažādi vitamīni, glikoze vērā uztura bagātinātāji, mutisku viegli pēc kuņģa un zarnu absorbcijas. Lizīna joprojām var uzlabot dažas narkotikas, uzlabot efektivitāti.

Funkcija:

Uztura papildināšanai. Aminoskābes. Galvenokārt izmanto amino acid ievadīšanu, jo īpaši samitrināmība, arī lietots aukstu krējumu, kosmētika.
Uztura papildināšanai, uztura uzlabotāju, uztura bagātinātāju, heatlh pārtikas piedevu, farmaceitiskās izejvielas. sporta piedevas, sporta nutrtional piedevas, kultūrisms papildinājums.
Lietojumprogramma:
Lizīna galvenokārt izmanto kā barības piedevas, uztura papildināšanai un farmaceitiskā.
Izmanto pārtikas rūpniecībā. Lizīns, ir svarīga sastāvdaļa olbaltumvielas organismā var #39; t pati sintēze, bet ļoti vajadzīgs viens no astoņu veidu aminoskābes, un tas ir laba uztura papildināšanai. Sakarā ar pārtikas trūkumu, lizīns, teikt atkal tik andquot; pirmais būtiski amino acidsandquot;. Tiks lizīna pievieno dzērieni, rīsi, milti, piemēram, konservētu pārtikas izmantošanas likme olbaltumvielu, tādējādi ievērojami stiprināti pārtikas uzturvērtības var uzlabot izaugsmes attīstības veicināšanai, palielināt apetīti, samazināt slimības, uzlabota physique lomu, piemēro var būt deodorization saglabāšanas nozīmi.
Izmantota zāļu ražošanā. Var lietot lizīnu dispensing barības amino acid infūzijas šķidrumu, nekā olbaltumvielu hidrolizāta infūzijas efekts ir laba, mazāks blakusparādības. Lizīns un dažādi vitamīni, glikoze vērā uztura bagātinātāji, mutisku viegli pēc kuņģa un zarnu absorbcijas. Lizīna joprojām var uzlabot dažas narkotikas, uzlabot efektivitāti

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem l-lizīna ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras l-lizīna ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana