Mājas > par mums


Dibināta 2008, veltīta piedāvā augstākās kvalitātes vitamīnu, aminoskābes, botānikas ekstrakts, augu olbaltumvielas, organisko pārtiku un pārtikas sastāvdaļām vispasaules klientiem, Shanghai spīdēt augstu International ir izveidojušies pilnībā atzītu uzņēmumu ēdināšanas nozarē. No mūsu korporatīvo biroju, Rancho cucamonga, California, darboties centra Šanhajā, resursu plānošanas grupa, Ķīnā un Indijā, noliktavām, rietumu un austrumu krastu ASV, nodrošināt spīd augstu starptautisko spēj ātri reaģēt un pildīt customers'various vajadzībām.

Augstas efektivitātes piegādes ķēdes sistēmu, kurā tostarp 42 core piegādātājiem un 102 dublējuma piegādātājiem ļauj spīdēt piegādāt 10 % dārdzības lejā nekā citiem piegādātājiem. ISO, Kosher, Halal, LRP sertifikāciju, strādājot kopā ar profesionālo iekārtu Revīzijas grupai ir kvalitātes garantija.

Atbildot uz globālās vajadzības un klientu pieprasījums, spīd augstu ir izveidojusi unikālu augsti kvalificētiem Randamp; D grupas, kas sastāv no profesoriem, dietologiem, pieredzējušu technicists un pārdošanas direktors. Starpnozaru tehnoloģiju, fermentācija, mikro iekapsulēšana, vairākas iegulšanas tehnoloģiju, nanotehnoloģijas ir bijuši iesaistīti, izstrādāt jaunus produktus vai uzlabot pašreizējo biopieejamība.

Rada veselības spīdēt augstas nekad neapstājas dabiskās sastāvdaļas.